ردیابی خودرو با جی پی اس

ردیابی خودرو، این روزها در بین افراد به یکی از مباحث مهم تبدیل شده است. ردیاب ماشین، ردیاب خودرو، ردیاب جی پی اس اسم هایی است که این روزها در بین افراد عادی هم شنیده می شود.

مزایای سیستم GPS

⬅️ دقت بالا درموقعیت یابی

⬅️ پوشش در سراسر جهانی

⬅️ زمان بندی دقیق

⬅️ نداشتن هزینه برای استفاده کنندگان

⬅️ تعیین سرعت درسه محور مختصات

⬅️ دسترسی همیشگی

⬅️ کاربردی در هرشرایط آب وهوایی

⬅️ عدم محدودیت دربکارگیری همگانی

⬅️ توانایی در استفاده همزمان با یک گیرنده

اغلب افراد گمان می کنند که از طریق جی پی اس موجود در موبایل و یا سیم کارت نصب شده در موبایل می توان موبایل سرقت شده را پیدا کرد و یا از موقعیت دقیق فرد سارق با خبر شد ولی این یک گمان نادرست است. زیرا این سیستم با کمک از دکلهای مخابراتی موقعیت فرد حامل موبایل را به شما می دهد و می تواند محل تقریبی موبایل یا فرد را در بهترین حالت با خطای 500 متر تشخیص دهد. این ضریب خطا برای یافتن موبایل کافی نیست. بهترین وسیله برای کنترل، استفاده از دستگاه ردیاب شخصی می باشد که با ضریب خطای حدود 2-3 متر مکان دقیق را نشان میدهد. همچنین در نقشه آن می تواند کلیه ترددهای قبلی فرد را ببینید. شما با استفاده از یک اس ام اس میتوانید خودرو سرقتی خود را خاموش کنید. به جرات میتوان گفت ردیابی خودرو و ردیابی افراد برای همه کارایی دارد.

کارایی ردیاب خودرو

⬅️ ردیابی ماشین و ردیابی خودرو خود و مشاهده مسافتی که طی کرده اند برای افراد عادی 

⬅️ مشاهده توزیع کنندگان برای شرکت های پخش 

⬅️ بررسی محل ویزیتورها برای شرکت ها

⬅️ بررسی وضعیت سلامت بیمار برای بیماران قلبی و بیمارانی که مبتلا به آلزایمر هستند 

⬅️ سرویس های مدرسه

⬅️اورژانس

⬅️ آژانس ها

قیمت دستگاه های پیام جی پی اس نسبت به رقبا بسیار پاییتر بوده و دارای فرستنده آمریکائی می باشد. مشتریان ما گواه بر این مطلب می باشند. شما یکبار خرید کنید و یک عمر آسوده خاطر زندگی کنید. محصولات شرکت پیام جی پی اس دارای شش ماه گارانتی تعویض و ده سال خدمات پس از فروش می باشد. برای استفاده از گارانتی به نکات ذیل توجه فرمایید. هنگام خرید توجه داشته باشید کالای مورد نظر برچسب هولوگرام منقش به آرم شرکت را دارا باشد. محصولات شرکت باید توسط متخصصین تایید شده پیام جی پی اس نصب گردد. خواهشمند است تنها از تجهیزات جانبی شرکتی استفاده نمایید. شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده از تجهیزات جانبی غیرشرکتی ندارد. 

شرکت پیام جی پی اس بزرگترین فروشنده ردیاب شخصی و ردیاب خودرو در ایران با تکیه به تجربه و تخصص کارشناسان فنی خود مفتخر است اعلام نماید، آماده ارائه راهنمایی و مشاوره رایگان ،خدمت شما عزیزان جهت انتخاب و خرید بهترین ردیاب خودرو و جی پی اس می باشد. درصورت تمایل، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09124331770 و 02188563259 تماس حاصل نمایید.

საკვანძო სიტყვები ردیاب خودرو