استفاده از ردیاب آهنربایی برای ردیابی خودروها

ردیاب آهنربایی چیست؟

ردیاب آهنربایی خودرو قابلیت نصب و راه اندازی در اندازه و سایزهای مختلف در خودروهای سبک و سنگین را دارد. 09124331770 از ردیاب های آهنربایی در افزایش امنیت، ردیابی، نظارت و همچنین دریافت کردن گزارش ها می توان استفاده نمود. مانند ردیاب های سیمی و ماهواره ای در ردیاب های آهنربایی که به آن ردیاب مغناطیسی و یا مگنتی هم گفته می شود 09124331770 ، با کمک جی پی اس می توانید ردیابی آفلاین را داشته باشید. ردیاب آهنربایی خودرو بدنه ای پر مقاومت در مقابل انواع تغییر آب و هوا، گرما و سرمای شدید و رطوبت دارد. این ردیاب این قابلیت را دارد که بتواند سرعت ها را ثبت کند و همچنین جهت حرکت و ذخیره اطلاعات را هم داشته باشد. استفاده از ردیاب های آهنربایی برای ردیابی خودرو های سبک، سنگین، آتش نشانی، آمبولانس و نظامی کاربرد داشته و همچنین می تواند در مواردی که خودرو و یا وسیله نقلیه ای در پارکینگ دارید، کارایی بیشتری داشته باشد.

می توانید مقاله زیر را هم مطالعه نمایید:

ردیاب جی پی اس با باتری

چرا انقدر ردیاب خودرو برای ماشین پر اهمیت است؟

شاید از دوست یا آشنا شنیده باشید که با وجود بستن قفل فرمان یا قفل پدال و حتی نصب دزدگیر، خودروی آن ها به سرقت رفته باشد؟ دلیل آن این است که این وسایل جانبی تنها باعث ایجاد تاخیر در زمان سرقت می شود ولی مانعی برای جلوگیری از سرقت ماشین محسوب نمی شود. پس در هر صورت امکان سرقت خودرو هست و بهتر است که در این زمان با نصب ردیاب خودرو از موقعیت خودروی خود مطلع شوید.

چرا ردیاب آهنربایی خودرو جزو پرفروش ترین ردیاب خودرو در جهان است؟

دستگاه های ردیاب خودرو قابل نصب نیاز به یک نصاب برای انجام سیم کشی ردیاب و وصل کردن آن به باتری ماشین دارند. پس اگر باتری ماشین برداشته شود یا به هر صورت برق خودرو از کار بیافتد مسلماً ردیاب هم از کار خواهد افتاد. در صورتی که ردیاب خودرو آهنربایی به دلیل وجود باتری داخلی بدون نیاز به برق باتری ماشین کار می کند و تا مدت زمان تعیین شده شارژ را نگه می دارد. به همین دلیل بهترین ردیاب خودرو در جهان شناخته شده و روز به روز تقاضای خرید این دستگاه در جهان بیشتر است.

مزایای استفاده از دستگاه ردیاب آهنربایی

 1. کاملاً قابل حمل است و می توانید آن را داخل ماشین، کوله پشتی، چمدان و حتی کشتی جاسازی کنید.
 2. بهترین وسیله برای ردیابی آنلاین ماشین و محموله های باری
 3. دارای باتری داخلی است و قابلیت نگهداری شارژ را در مدت زمانی دارد و پس از اتمام شارژ می تونید مجدداً ردیاب را شارژ کنید.
 4. به دلیل وجود آنتن داخلی میزان دقت ردیابی آن بالاست.
 5. قدرت آهنربایی بالای دستگاه باعث می شود که اگر آن را زیر ماشین قرار دهید حتی با تکان خوردن و افتادن ماشین در دست اندازها، ردیاب تکان نخورد.

ردیاب آهنربایی خودرو با نصب آسان

ردیاب های آهنربایی با کمک آهنربایی که در بدنه آن وجود دارد به هر بخشی از خودرو که بخش فلزی داشته باشد و دارای سطحی صاف باشد، می چسبد. جهت اتصال این ردیاب پیشنهاد می شود در جایی نصب شود که رو به روی چشم نبوده و کسی به راحتی نتواند آن را پیدا کنند. به طور مثال بخش هایی مانند زیر سپر جلویی خودرو، پشت گلگیر، زیر صندلی ها و یا زیر خودرو می تواند چسبیده شوند.

مراحل راه‌اندازی ردیاب آهنربایی خودرو

 1. تهیه نمودن سیم کارت دارای جی پی اس
 2. فعال نمودن سیم کارت
 3. گذاشتن سیم کارت در داخل دستگاه ردیاب
 4. وارد نمودن شماره های پشتیبانی یا SOS

ردیاب آهنربایی با داشتن تنوع کاربری

کاربردهای این ردیاب که ردیابی با سرعت و دقت بالا و نصب راحت آن می باشد استفاده از آن را بیشتر از قبل کرده است. ردیاب آهنربایی علاوه بر خودروهای شخصی و یا خودروهای سنگین می توانند بر روی کانتینرهای حمل و نقل در جاده، هوایی و ریلی، دوچرخه، تراکتور، نظامی، موتورسیکلت و خودروهای کرایه ای می باشد. از ردیاب های آهنربایی در تمام مواردی که قرار است کنترل و ردیابی وسائل ارزشمند و امکان دزیده شدن آن می باشد و فلزی هم باشد می توان استفاده نمود.

باتری ردیاب های آهنربایی خودرو

بیشترین فرق بین ردیاب های آهنربایی با سایر ردیاب ها در مقدار نگهداشتن شارژ در باتری ها می باشد. باتری داخلی در این ردیاب ها احتیاجی به اتصال به برق خودرو نمی باشد. باتری از 4 روز الی 4 ماه شارژ را در خود نگه می دارد که بستگی به آفلاین و یا آنلاین کار کردن آن متغیر می باشد.

جی پی اس در ردیاب آهنربایی

با کمک جی پی اس در ردیاب آهنربایی خودرو زمانی که سرعت خودرو از یک حدی بالاتر رود، به شماره ای که تعریف شده است هشدار ارسال می شود. همچنین زمانی که ردیاب ارتباطی با سرور نداشته باشد و جدا شود و یا موقعیت آن مشخص نشود، اعلام سرقت به صاحب ردیاب ارسال می گردد. در ردیاب آهنربایی هم مانند سایر ردیاب های با کمک جی پی اس اطلاعات دقیقی از ماهواره ها و مکان جغرافیایی ارسال می شود. در صورتی که نخواهید به صورت آنلاین مکان یابی را انجام دهید این قابلیت را دارید که به صورت آفلاین اطلاعات برخی مکان ها را داشته باشید.

سوالات متداول 

میزان دقت و آنتن دهی ردیاب آهنربایی چقدر است؟

وجود آنتن جی پی اس در داخل ردیاب  این امکان را به شما می دهد که بیش از 10 هزار موقعیت و مکان جغرافیایی را با توجه به جی پی اس در نقشه مشاهده کنید و نگرانی بابت گم کردن موقعیت ماشین نداشته باشید زیرا از فناوری GPRS استفاده شده است.

چگونه یک ماشینی که از محدوده تعیین شده توسط شما خارج می شود پیدا کنید؟

دستگاه ردیاب آهنربایی دارای یک سری تنظیمات داخلی است و به صورت سفارشی شما می توانید محدوده های جغرافیایی برای ردیاب تعریف کنید تا در صورت خارج شدن ماشین مجهز به ردیاب سریعاً آلارم برای شما فرستاده شود.

اگر شارژ باتری ردیاب آهنربایی تمام شود چیکاری باید انجام شود؟

در مدل دستگاه ردیاب آهنربایی مدت زمان معینی شارژ باتری نگه می دارد. تنها 24 ساعت قبل از اتمام شارژ باتری دستگاه آلارم را به صورت پیامک یا ایمیل برای شما ارسال می کند که میزان شارژ باتری کم است و باید ان را زودتر شارژ کنید.

اگر سارق یا راننده ردیاب آهنربایی را پیدا کردند چیکار کنیم؟

در صورتی که شما به صورت مخفیانه ردیاب آهنربایی داخل ماشین جاسازی کنید کسی متوجه حضور این دستگاه داخل ماشین نمی شود. حال یک درصد فکر کنیم کسی ردیاب را پیدا کند زیرا این دستگاه مجهز به سنسور تکان دهنده است یعنی اگر کسی قصد برداشتن دستگاه را داشته باشد سریعاً آلارم فرستاده می شود.

دیگر قابلیت های ردیاب آهنربایی 

 1. دارای سنسور دما
 2. سنسور تکان دهنده
 3. سنسور وارد و خارج شدن از محدوده جغرافیایی
 4. سنسور سرعت زیاد
 5. سنسور کاهش باتری

چرا ردیاب آهنربایی بخریم؟

در ادامه شرح مشخصات ردیاب آهنربایی باید با ویژگی های آن و مشخصات فنی این ردیاب آشنا شوید. همانطور که در ابتدای مطلب عنوان کردیم ردیاب مغناطیسی با کمک آهنربایی که بر روی وسیله نقلیه موردنظر شما نصب می شود شروع به کار خواهد کرد. این دستگاه هم برای ردیابی خودروهای شخصی موثر می باشد و هم در شرکت های بزرگ می توان آن را بر روی انواع کشتی، کامیون، تریلر و ... به کار گرفت. حتی از این ردیاب در مصارف شخصی هم استفاده می شود وبا توجه به نیاز هر فرد می توان استفاده متغیری را در نظر گرفت.

برخی از ردیاب های آهنربایی شارژ بالاتری را نگه می دارند و نسبت به ردیاب هایی با شارژ کمتر سنگین تر و بزرگتر می باشند که باز هم می توان با توجه به نیاز افراد انتخاب ردیاب تغییر کند. ردیاب آهنربایی دستگاهی است که برای شما که دوست دارید از خودرو یا هر نوع دارایی خود به صورت نامحسوس مراقبت کنید، موثر می باشد. یکی از مزیت های این ردیاب زمانی است که آن را در خودرو استفاده می کنید خاصیت ردیابی به صورت real-time یا لحظه‌ ای می باشد که در ادامه آن را شرح خواهیم داد.

شناخت بیشتر ردیاب آهنربایی یا مگنتی

همانطور که می دانید ردیاب ها با کمک تکنولوژی GPS و GSM می توانند داده‌های موقعیت مکانی فعلی ردیاب را دریافت کرده و برای صاحب آن ارسال ‌کند. ردیاب آهنربایی هم از همین روال استفاده می کند و داده ها را با کمک یک سیم کارت برای تعیین موقعیت مکانی فرد یا خودرو به صاحب ردیاب می فرستد. باید این نکته را هم بدانید که ردیاب آهنربایی فقط اطلاعات موقعیت مکانی را نمی فرستد و می تواند اطلاعات دقیق تری مانند استفاده از سنسورهای موجود در خود را هم در اختیار افراد بگذارد. اطلاعات هشدار حرکت خودرو یا وسیله نقلیه، هشدار در زمان جدا شدن ردیاب آهنربایی از مکان نصب، هشدار توقف و... می باشد که این هشدارها در سیستم مدیریت ناوگان موردی مهم و کاربردی می باشند. ردیاب آهنربایی می تواند با کمک ماژول جی پی اس و اتصال آن به ماهواره ها، ردیابی را انجام دهند.

مزایای خرید دستگاه ردیاب آهنربایی

ردیاب ها دارای کاربردی زیادی می باشند که در ردیابی خودرو، شخصی و یا اموال می توانند استفاده شوند. در ردیابی اموال با ارزش بالا می توان کانتینرهای حمل بار را در نظر گرفت که با چسبیدن ردیاب به آن ها ردیابی و موقعیت یابی را انجام دهند. افرادی که باری ارزشمند و ارسال آن را از شهری به شهر یا کشوری دیگر را دارند می توانند با کمک ردیاب آهنربایی به راحتی آن بار را از مبدا تا مقصد پیگیری نمایند. این مورد بسیار کاربردی بوده و مدیران ناوگان هم می توانند از آن در وسائل نقلیه خود استفاده کرده و اطلاعات هر روز تمام خودروها را چک نمایند.

ردیاب آهنربایی در مدل ها و شکل های مختلفی طراحی شده است و خرید آن برای همه منظور حتی استفاده شخصی هم دارای مزایای بیشماری است.

مقایسه عملکرد ردیاب آهنربایی با دیگر ردیاب های خودرو

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که عملکرد ردیاب آهنربایی چطور بوده و چه فرقی با بقیه ردیاب ها دارد. ما در ادامه این موضوع را شرح خواهیم داد. همانطور که گفتیم دستگاه ردیاب آهنربایی دستگاهی بدون سیم می باشد که برای بهره بردن از آن نیازی به سیم کشی نخواهد بود و جهت استفاده از آن باید دستگاه را به بخش فلزی خودرو وصل نمود. از لحاظ حجم و سایز دارای اندازه های مختلفی بوده و دارای نصب راحتی می باشد. کارایی بالای این ردیاب به دلیل وابسته نبودن به کابل و سیم کشی می باشد. این ردیاب برای تعیین موقعیت مکانی انواع وسائل نقلیه به توان باتری تکیه می کند.

این مزیت باعث شده که بعد از خرید ردیاب آهنربایی بتوان آن را در هر مکان دلخواهی مانند زیر صندلی یا زیر شاسی خودرو قرار داد. این دستگاه پنهان بوده و برای سارقان قابل تشخیص نیست. نصب ساده این دستگاه باعث شده تا کاربران مبتدی هم به راحتی بتوانند بدون نیاز به دانش خاص آن را در خودروی خود نصب کنند. ردیاب های آهنربایی دارای آهنرباهای قوی می باشند که به سرعت به جسم فلزی می چسبند و جدا شدن آن نیاز به نیرویی زیاد دارد که تنها با ضربه ای محکم می تواند اتفاق بیوفتد.

پیشنهاد می شود که بعد خرید دستگاه ردیاب آهنربایی، آن را در محیطی به دور از دید افراد ناشناس قرار دهید. ردیاب آهنربایی باتری های قوی دارد که می تواند به مدت 20 روز شارژ را در خود نگه دارد و خیال افراد را برای نگرانی از شارژ یا خاموش شدن راحت می کند. ردیاب آهنربایی می تواند موقعیت مکانی اجسام  و مسیرهای طی شده خودرو یا شخص را با کمک یک اپلیکیشن و سامانه آن در اختیار صاحب ردیاب قرار دهد تا افراد بتوانند موقعیت یابی خودرو یا اموال خود را بررسی نمایند.

این مدل ردیاب برای افرادی که دارای مدیران ناوگان و صاحب خودروهای زیادی می باشند کاربردی بوده و به راحتی می توانند هر خودرویی که نیاز باشد به افراد دیگر سپرده و موقعیت و مسیریابی آن را انجام دهند. بعضی از مدل ها این قابلیت را دارند که در صورتی که ردیاب از جایی که قرار گرفته است خارج شود یا دچار آسیبی شود صاحب خودرو را آگاه نماید. این ردیاب ها ضدآب بوده و در برابر ضربه ها دستگاه های محکم و مقاومی می باشند. همانطور که گفتیم مزایای اصلی آن هم راحتی در نصب می باشد که در قیاس با ردیاب های دیگر مانند سیمی که نیاز به نصب دارند و باید به برق اصلی خودرو نصب شوند این ردیاب نیازی نداشته و در هر مکانی نصب می شود. این ردیاب ها دارای هشدارهای مختلفی مانند جداشدن ردیاب از بدنه، سرعت بالا، شروع به حرکت، خروج از حصار جغرافیایی، ضربه خوردن ردیاب و... می باشد.


چرا به یک ردیاب آهنربایی خودرو نیاز داریم؟

دلیل نیاز همه افراد جامعه به یک ردیاب و ردیاب آهنربایی حفظ آرامش و امنیت خود و خانواده آنها می باشد. استفاده از یک ردیاب مطمئن هم موردی بوده که باید در زمان خرید به آن توجه کرد. زمانی که شما ردیابی با دقت بالا و کیفیت زیاد را می خرید می توانید در صورتی که خودروی شما به سرقت رفت در اسرع وقت آن را پیدا کرده و به پلیس هم اطلاع دهید.

انواع ردیاب های پنهان خودرو

جی پی اس های آهنربایی دستگاه هایی پنهان محسوب می شوند و همواره به دو صورت ردیاب مخفی غیرفعال و ردیاب مخفی فعال وجود دارد که در ادامه هر کدام را شرح می دهیم:

 • دستگاه ردیاب آهنربایی مخفی غیرفعال :

ردیاب آهنربایی غیرفعال فقط اطلاعات را ثبت می کند و می تواند مسیرهای طی شده خودرو را ذخیره کرده که بتوان در آینده آن را دانلود کرد. نیازی به اتصال دائمی اینترنت نمی باشد زیرا به صورت آنلاین کار نمی کنند. مشکل این نوع ردیاب‌ این است که نمی توانید داده های به روز و آنلاین دریافت کنید.

 • دستگاه آهنربایی مخفی فعال:

ردیاب های آهنربایی آنلاین می توانند هر زمان که شما بخواهید اطلاعات را برای شما ارسال کنند. این ردیاب ها برای ارسال دیتاها نیاز به اتصال دائمی دارند و باید با یک باتری داخلی پرقدرت کار کنند. ردیاب آنلاین قابلیت های بالاتری به نسبت ردیاب های آفلاین دارند و در زمان اضطراری می توانند به کمک شما بیایند.

بهترین ردیاب آهنربایی دارای چه خصوصیاتی است؟

ردیاب آهنربایی دارای خصوصیات منحصر به فردی می باشد که دارای وزن مناسب بوده و می توان آن را داخل موتور، ساک حمل بار و داخل خودرو نصب کرد یا قرار داد. با کمک نرم افزار و اپلیکیشنی که به همراه ردیاب ارائه می شود می توان در هر زمانی از موقعیت خودرو یا موتورسیکلت خود مطلع شد.

1. ردیاب آهنربایی نیازی به سیم کشی ندارد و با کمک یک آهنربای پرقدرت می تواند در هر جای خودرو به سادگی پنهان شود.

2- ردیاب آهنربایی نیاز به نصب ندارد و قابل حمل می باشد.

3-ردیاب آهنربایی ردیابی ضد آب بوده و در برابر گرما و سرمای نقاط مختلف کشور مقاوم است.

4-  ردیابی مناسب ترانزیت ها و کانتینرهای حمل کالا حتی خارج از ایران

5- ردیابی به صورت آنلاین با گوشی و کامپیوتر

6- ردیابی با آنتن داخلی و بدون نیاز به سیم کشی

در صورتی که شما هم به یکی از ردیاب های خودرو نیاز دارید کافیست جهت خرید ردیاب آهنربایی می توانید در قسمت محصولات به صورت آنلاین ردیاب آهنربایی مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و یا با شماره تلفن های شرکت پیام جی پی اس تماس حاصل فرمایید تا ردیاب آهنربایی شما همراه با نصاب به محل مورد نظر شما ارسال گردد.

مهمترین خصوصیات یک ردیاب آهنربایی ایده آل

 • ردیابی به صورت لحظه ای :

اگر دوست دارید بدانید که خودروی شما در حال حاضر کجاست باید از یک ردیاب استفاده کنید که دارای ردیابی هم زمان باشد. این خصوصیات در بیشتر سیستم های ردیابی جی پی اس وجود دارد.

 • داشتن یک باتری پرقدرت:

ردیاب فعال و پنهان خودروی شما باید دارای باتری قوی باشد و به دلیل اینکه دائم نیاز به اتصال برای ارسال داده می باشد باید عمر باتری طولانی داشته باشد.

 • بدنه مقاوم:

ردیاب آهنربایی خودرو قابل حمل بوده و در یک بدنه مقاوم قرار می گیرد. یک ردیاب خوب باید دارای بدنه مقاوم و پوشش مناسب جهت حفاظت آن باشد.

 • هشدار نزدیک شدن خودرو به مقصد:

هشدار نزدیک شدن خودرو به مقصد از خصوصیاتی می باشد که هر بار که خودرو به مقصد شما نزدیک می باشد به شما اعلان می دهد و نیازی به چک کردن دائمی نیست.

 • تعیین محدوده جغرافیایی:

یک ردیاب خوب دارای خصوصیتی می باشد که می تواند تعیین منطقه موردنظر شما را انجام دهد. این موضوع شاید موضوع ساده ای به نظر برسد ولی در عمل می توانید در کنترل اعضای جوان خانواده خود آن را به کار برده و از آن نتیجه خوبی بگیرید.   

 • دارای هشدار سرعت:

یک جی پی اس خوب می تواند زمانی که سرعت خودروی شما از حد مجاز عبور کرد به شما آلارم دهد. این هشدار می تواند برای افرادی که در حال یادگیری مهارت های رانندگی می باشند مهم باشند.

 • ذخیره داده ها:

یک ردیاب جی پی اس می تواند اطلاعات را برای زمان بیشتری ثبت کند تا هر زمان که نیاز بود اطلاعات را بررسی کرده یا از آن استفاده نماید.

آیا کاربرد ردیاب آهنربایی فقط به جهت جلوگیری از سرقت ماشین ها است؟

ردیاب ها برای پیدا شدن انواع وسایل نقلیه بعد از گم شدن یا به سرقت شدن به کار می روند. امروزه افراد در مورد خودروها و سرقت آن محتاط شده اند و دوست دارند تا در صورت به سرقت رفتن وسیله نقلیه خود سریعا آن را پیدا کنند. ردیاب های آهنربایی تنها برای جلوگیری از سرقت نمی باشند و به فرد کمک می کند تا  به طور مثال رانندگی نوجوان خود را بشناسند و او را در این مسیر راهنمایی کند. همچنین افرادی که نیاز دارند تا مسیرهایی که کارمندان آن ها طی کرده اند را تجزیه و تحلیل کنند. این ردیاب برای یافتن بهترین مسیر هم کارایی دارد. شاید بخواهید راننده خود و مکان فعلی آن را حساب کرده و عملکرد و میزان مسافت طی شده او را ارزیابی کنید. در تمام این موارد ردیاب آهنربایی می تواند پاسخ به نیاز افراد بدهد و کار آن ها را آسانتر نماید.

خرید ردیاب آهنربایی خودرو و مشخصات آن ها

اگر زمان خرید ردیاب آهنربایی سردرگم هستید که چه باید بکنید و از کجا باید خرید خود را انجام بدهید باید بگوییم که در بازار انواع ردیاب با قابلیت های ردیاب آنلاین یا آفلاین موجود بوده که همگی دارای جی پی اس و آنتن جهت ردیابی می باشند و با آن می توانند موقعیت خودرو را پیدا کرده و آن را ثبت نمایند. قیمت های ردیاب های خودرو به جهت امکانات و ویژگی های خاصی که دارند متفاوت می باشد. افراد با توجه به میزان بودجه ای که دارند می توانند امکانات ردیاب آهنربایی را تعیین نمایند و با توجه به نیازشان آن را خریداری نمایند. توجه به نکات ریز در زمان خرید ردیاب بسیار مهم می باشد و شما می توانید با خرید ردیاب خود از جایی معتبر خیال خود را آسوده نمایید.


مشخصات ردیاب آهنربایی 10روز شارژ

یکی از نمونه های ردیاب آهنربایی مدل ردیاب آهنربایی 10روز شارژ می باشد که دارای باطری داخلی با ظرفیت 5800 میلی آمپر است. از پرقدرت ترین ردیاب های آهنربایی در ایران و جهان می باشد که این امکان را به خریدار می دهد تا خودرو، کانتینر، کشتی، قایق، ساک یا هرگونه بار را حتی از راه دور ردیابی نماید. زمانی که این ردیاب آهنربایی را خریداری کنید نیازی به نصاب و سیم کشی نخواهد داشت و با یک سیم کارت فعال و قرار دادن آن درون دستگاه می توان آن را به جای فلزی چسباند یا آن را در جایی مخفی بگذارید. ردیاب می تواند تا 14 روز شارژ را در حالت استند بای نگه دارد و در حالت کارکرد عادی دستگاه تا حدود 8 روز کار می کند.

امکانات ردیاب آهنربایی 10روز شارژ

ردیاب خودرو آهنربایی یا ردیاب مگنتی مدل 10روز شارژ به نصب شدن نیازی ندارد و با آهنربای قوی به بدنه فلزی خودرو یا موتورسیکلت می چسبد.
جی پی اس آهنربایی ردیاب های آهنربایی بدون سیم کشی می باشند و با داشتن باتری داخلی می توانند تا دو هفته شارژ را در خود نگه دارند. همچنین این مدل ردیاب ضدآب و ضد گردو غبار هم می باشند.
ردیاب های آهنربایی دو هفته شارژ کار خود را به صورت آنلاین و آفلاین انجام می دهند. ردیابی آنلاین با کمک سایت و اپلیکیشن بوده و ردیابی آفلاین هم با پیامک می باشد. ردیاب آهنربایی اندازه کوچکی دارند و به راحتی حمل خواهند شد. شما با خرید آن ها می توانید اطلاعات مسیرهای طی شده را تا 6 ماه نگه دارید و در واقع تاریخچه حرکت یک یا چند خودرو را پیگیری نمایید. امکانات ردیاب آهنربایی دو هفته شارژ به شرح زیر است:
 • ردیاب ضدآب
 • ردیاب با آهنربای پرقدرت
 • ردیاب بدون نیاز به نصب
 • ردیابی آنلاین با وب و اپلیکیشن
 • ردیابی آفلاین با ارسال پیامک
 • امکان نگه داری شارژ به مدل 2 هفته
 • نگهداری تاریخچه مسیرهای طی شده به مدل 6 ماه
 • مناسب ردیابی انواع خودرو و موتورسیکلت
 • دارای اپلیکیشن فارسی ساز شده برای کاربری راحت   
 • امکان کنترل و پیگیری چند کاربر با اپلیکیشن

ویژگی ردیاب آهنربایی 10روز شارژ

 • امکان ردیابی آنلاین خودرو، ردیابی افراد و استفاده در مشاغل
با خرید یک ردیاب آهنربایی با دو هفته شارژ خواهید توانست تا ردیابی آنلاین خودروها و حتی افراد را انجام دهید. همچنین مشاغلی مانند بازاریاب ها هم می توانند از امکانات این مدل ردیاب بهره ببرند.
 • داشتن باتری داخلی
این مدل ردیاب با داشتن باتری داخلی می تواند تا دو هفته شارژ را بدون مشکل در خود نگه دارد.
 • داشتن آهنربا با قدرت بالا
قدرت آهنربای این مدل ردیاب بسیار بالا بوده و به تمام نقاط فلزی به راحتی خواهد چسبید.

ویژگی های ردیاب آهنربایی

 • امکان مسیریابی با اینترنت و پیامک
 • دارای باتری پشتیبان پرقدرت( 6 آهنربایی پرقدرت)
 • ارسال کردن هشدار در زمان خروج از محدوده تردد تعیین شده
 • امکان دریافت تاریخچه از پنل گزارش گیری
 • مناسب برای انواع خودروها، کشتی های حمل بار، کانتینرها، مسافرت ها و ...
 • امکان خروجی گزارش در زمان توقف خودرو
 • امکان نمایش سرعت فعلی خودرو
می توانید به صفحه مربوط به این ردیاب مراجعه نمایید:

ردیاب آهنربایی 20 روز شارژ

این دستگاه ردیاب نیازی به سیم کشی و نصب ندارد و با داشتن یک باتری داخلی می تواند با یک بار شارژ کردن تا یک ماه از آن استفاده نمود. دارای قدرت آهنربایی قوی و سنسورهای حساس می باشد که با دست زدن به ردیاب به صاحب آن هشدار ارسال می شود. این مدل ردیاب دارای آنتن داخلی قوی و امکان نصب آنتن خارجی جهت تقویت امواج را دارد.

امکانات ردیاب آهنربایی مدل 20 روز شارژ :

این مدل ردیاب آهنربایی یک نوع ردیاب شخصی می باشد که دارای موقعیت یابی سریع جی پی اس می باشد. دارای اندازه کوچک ولی با 4 عدد آهنربای پر قدرت بوده که می توانید آن را بر روی خودرو نصب کرده یا از آن استفاده شخصی کنید. امکانات آن را می توانیم به شرح زیر نام ببریم:
 • ردیاب آهنربایی مدل 20 روز شارژ می تواند ردیابی به صورت آنلاین و آفلاین را انجام دهد.
 • قابلیت تشخصی لرزش
 • مدل ردیاب از نوع ضد آب و ضد گردو غبار می باشد
 • ردیابی با باتری داخلی 2600 میلی آمپر جهت ردیابی انواع خودرو، چمدان مسافرتی یا انواع باربری
 • ردیابی انواع خودرو با گوشی های اندرویدی یا آی او اس
 •  امکان تنظیم عملکرد از راه دور با ارسال پیامک

خصوصیات عمومی دستگاه جی پی اس آهنربایی :

 • قابلیت حمل آسان
ردیاب آهنربایی 20 روز شارژ به دلیل سبکی می تواند در هر جای از کیف شما گذاشته شود و حمل گردد.
 • سایز کوچک
این مدل ردیاب اندازه کوچکی دارد و به راحتی در هر جایی که مدنظر شما باشد جا خواهد شد.
 • نصب آسان و سریع
از خصوصیات خوب این ردیاب این است نیاز به وقت زیادی برای نصب ندارد و به راحتی در هر مکانی که دلخواه شما باشد وصل می شود.
 • ضد آب بودن
از خصوصیات عالی این ردیاب با قابلیت 20 روز شارژ ضدآب  و ضد رطوبت بودن آن ها می باشد.
 • دارای آهنربای پر قدرت
داشتن آهنربای قوی در این مدل ردیاب می تواند باعث چسبیدن آن به هر مکانی شود.
 • قابلیت مصرف پایین باطری
مصرف باتری در این مدل ردیاب های آهنربایی 20روز شارژ بسیار پایین می باشد.

خصوصیات اصلی ردیاب آهنربایی 20 روز شارژ:

 • دارای آهنربای داخلی با قدرت بالا
 • نیاز نداشتن به سیم کشی و نصب
 • دارای دکمه پاور داخلی جهت فعالسازی سریع
 • دارای باطری داخلی 10000 میلی آمپر
 • اعلام آلارم در زمان حرکت خودرو
 • ماندن در حالت استندبای به مدل 100 روز
 • دارای آنتن داخلی پرقدرت و همچنین امکان نصب آنتن خارجی

سایر توضیحات ردیاب مدل 20 روز شارژ

 • امکان مسیریابی با اینترنت و پیامک
 • دارای باتری پشتیبان داخلی قوی
 • دارای پنل جهت دریافت تاریخچه حرکت
 • دارای آهنرباهای داخلی پر قدرت
 • امکان ارسال هشدار زمان خروج از محدوده مجاز
 • دارای اپلیکیشن فارسی ساز شده
 • امکان ردیابی آنلاین و آفلاین
 • مناسب برای انواع خودرو یا کشتی و قایق
 • تعیین محدوده جغرافیایی
 • دارای قابلیت ضد آب
 • دارای ۸ مگابایت حافظه داخلی
 • ارسال هشدار بر روی نرم افزار و یا تلفن همراه به صورت پیامک

ردیاب آهنربایی را چگونه نصب کنیم؟

سارقین همواره سعی کرده اند تا اطلاعات خود را در مورد انواع سرقت ها به روز کنند و افراد باید بتوانند با به روزسانی ابزار پیشگیری از سرقت در برابر آن مقابله کنند. در کنار انواع دزدگیر می توان از نصب یک ردیاب آهنربایی بهره برد تا سارقان حواسشان به قطع کردن دزدگیر پرت شود و متوجه وجود ردیاب نشوند. نصب ردیاب آهنربایی در خودروهای سبک و سنگین باید در مکان هایی باشد که سارق را متوجه خود نکند و همچنین خوب هم آنتن دهد.

این ردیاب ها هم می توانند در زیر خودرو باشند و هم در داخل خودرو. در واقع نیاز به نصب پیچیده و خاصی ندارند و صرفاً راه اندازی خواهند شد. مزیت نصب یک جی پی اس آهنربایی این است که از آهنربای قوی درست شده و به آسانی جدا نخواهد شد. اندازه کوچک و رنگ تیره آن ها هم باعث شده تا سارقان متوجه آن نشده و بسیار سخت آن را پیدا کنند. چون بیشتر این ردیاب های آهنربایی در زیر خودرو نصب می شوند فرد باید به زیر خودرو برود تا ردیاب آهنربایی را پیدا کند که عملاً بعید بنظر می رسد.

توجه به نکات قبل از نصب جی پی اس آهنربایی خودرو

1) دقت کنید در زمان نصب ردیاب آهنربایی در خودروهای سبک و سنگین سطح صافی را انتخاب کنید و توجه کنید داخل رفتگی یا برآمدگی نداشته باشد.

2) ردیاب نباید نزدیک به باک بنزین خودروها نصب شوند زیرا می تواند باعث آتش سوزی شود.

ردیاب آهنربایی موتورسیکلت چگونه نصب می‌شود؟

شما می توانید برای موتورسیکلت به جای ردیاب سیمی از ردیاب آهنربایی استفاده کنید و آن را بدون نیاز به سیم کشی های پیچیده به بخش فلزی موتورسیکلت بچسبانید یا آن را زیر صندلی راننده بگذارید. ردیاب آهنربایی نصبی سریع دارد و باید در بخشی از موتورسیکلت که صاف و بدون پیچ خوردگی می باشد و در نزدیکی باک نباشد زیرا دمای باک بیشتر است و ممکن است باعث آتش سوزی شود.

خرید ردیاب آهنربایی و نصب آن توسط شرکت معتبر

برخی از افراد دوست دارند ردیاب آهنربایی خود را خودشان بر روی خودرو سبک یا سنگین خود نصب کنند ولی حتی در صورتی که این توانایی را دارید ما پیشنهاد می کنیم ردیاب آهنربایی خود را از جایی معتبر خریداری نمایید و نصب آن را هم به کارشناسان شرکت بسپرید. زیرا اگر ردیاب را از جای نامعتبر خریداری کنید و بعد از نصب متوجه شوید که درعملکرد یا نحوه نصب مشکلی داشته است دیگر نمی توانید کاری را انجام دهید. در صورتی تصمیم گرفتید که خودتان ردیاب را نصب کنید باید همه دستورالعمل های نصب و راه اندازی دستگاه را با دقت مطالعه نمایید. پیام جی پی اس به شما پیشنهاد می کند تا با خرید از یک شرکت معتبر از مزایای پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن استفاده نمایید.

بهترین مکان ها جهت پنهان کردن ردیاب جی پی اس آهنربایی

شما باید مطمئن شوید که ردیاب نصب شده شما پنهان بوده و کسی نمی تواند آن را چه در داخل خودرو و چه خارج از خودرو پیدا کند و مهم تر این که سیگنال خوبی داشته باشد. بیشتر ردیاب ها قدرت سیگنالی دارند که می تواند از پلاستیک، شیشه، چوب و فایبرکلاس عبور کنند ولی ممکن است در جای قرار داده شود که مشکلاتی را ایجاد نماید. بنابراین پیدا کردن نقطه ای که آنتن دهی خوبی داشته باشد و به ماهواره متصل باشد مهم می باشد. بیشترین مکان استفاده از ردیاب آهنربایی جهت نصب آن نقاط زیرمی باشند:

نصب ردیاب آهنربایی در زیر خودرو:

از مکان های پنهان برای نصب ردیاب آهنربایی در زیر خودرو می باشد. این بخش می تواند روی قاب فلزی در سمت راننده یا سمت سرنشین باشد. می توانیم در مجموع بگوییم که بهترین مکان نصب ردیاب های آهنربایی زیر خودرو و بر روی سطح فلزی صف می باشد. نگران افتادن و آسیب دیدن ردیاب آهنربایی نباشید زیرا آهنرباهای قوی آن اجازه افتادن به آن را نخواهد داد. نصب ردیاب آهنربایی در زیر خودرو از باد و باران در امان می باشد و نباید در نزدیک مکان هایی که گرمای زیادی دارند مانند اگزور قرار بگیرد زیرا ممکن است آسیب ببیند.

نصب ردیاب آهنربایی در داخل داشبورد:

یکی دیگر از مکان های مخفی برای گذاشتن ردیاب آهنربایی در داخل داشبورد می باشد. در داخل داشبورد هم می تواند سیگنال های ماهواره ای را به راحتی دریافت نمود.

نصب ردیاب آهنربایی در سپرعقب یا جلو:

شما می توانید ردیاب را در زیر سپر عقب با جلوی خودرو بر روی فلزی نصب کنید. ردیاب را در گودی گلگیر نصب نکنید زیرا ممکن است برخوردی که چرخ ها با اشیا یا سرعت گیرهای خیابان دارند باعث آسیب به ردیاب شود.

نصب ردیاب آهنربایی در زیر صندلی راننده یا صندلی های عقب خودرو:

یکی دیگر از محل هایی که می توانید ردیاب آهنربایی را در آنجا قرار بدهید تا از دید پنهان باشد مکانی در زیر صندلی های راننده یا صندلی های عقب خودرو می باشد. شما می توانید این محل را تست کنید و در صورت آنتن دهی خوب آن را در آنجا قرار دهید.

خرید ردیاب آهنربایی برای چه افرادی مناسب می باشد؟

کاربرد اصلی ردیاب آهنربایی جهت ردیابی محموله های ترانزیت و بار می باشد و با نصب یک ردیاب آهنربایی می توان ردیابی کانتینر را انجام داد. سارقان خودروهای سنگین در هنگام غفلت راننده کفی خودرو را از تریلی جدا می کنند و با وصل کردن آن به یک کشنده ای دیگر آن را سرقت می کنند. ردیاب خودرو آهنربایی در این مواقع می تواند باعث شود که بار ایمن باشد و حادثه بدی پیش نیاید. مزیت اصلی ردیاب آهنربایی این است که بدون نیاز به نصب و با چسباندن آن بر روی بار صورت می گیرد. صاحبان بار با کمک این ردیاب ها می توانند موقعیت آنی و خروج آن را کنترل کرده و در صورت پیشامدی خاص و غیرمنتظره آن را کنترل نمایند.
کاربرد دیگر این ردیاب برای افرادی مناسب می باشد که بار خود را با کمک شرکت های دیگر انتقال می دهند و با نصب ردیاب آهنربایی بر روی خودرویی که محموله را حمل می کند می توانند بار خود را پیگیری نمایند. بعد از ردیابی بار و برگشت خودروی موردنظر می توان دستگاه را جدا کرده و بروی خودروی دیگری آن را وصل کرد. صاحبان بار هر چند تعداد که خودرو داشته باشند می توانند به خودرو وصل کرده و محموله های خود را پیگیری نمایند.

تفاوت ردیاب آهنربایی با سایر ردیاب ها در چه مواردی می باشد؟

امکانات و ویژگی های ردیاب های آهنربایی با ردیاب های دیگر فرقی ندارد و همگی نقاط مشترک یکانی دارند. تنها تفاوت این ردیاب های آهنربایی در این است که به دلیل اتصال نداشتن به سیستم برقی خودرو امکان نصب کردن سنسور و نظارت از این راه وجود ندارد.

سوالات متداول

مدت زمانی که یک ردیاب آهنربایی شارژ در خود نگه می دارد چقدر است؟

میزان شارژی که ردیاب های آهنربایی نگه می دارند به نوع دستگاه و مدل آن ها بستگی دارد که بین یک هفته تا در برخی مدل ها تا چند ماه می باشد. اما هر مدلی که داشته باشند باید جهت شارژ دستگاه را به شارژر متصل کرد.

آیا نصب کردن ردیاب آهنربایی بر روی خودروی دیگر افراد بدون اطلاع آن ها جرم محسوب می شود؟

پاسخ بله می باشد زیرا در صورتی که شما بدون اطلاع و اجازه مالک بر روی آن ردیاب آهنربایی نصب کنید جرم مرتکب شدید و صاحب خودرو می تواند از شما شکایت کند.

آیا قدرت ردیاب آهنربایی با تغییرات دمایی کم می شود؟

ردیاب آهنربایی جهت وصل شدن به خودروی شما از نیروی مغناطیسی استفاده می کند و در مواردی که تغییرات دمایی روی می دهد قدرت آن کمتر شود. شما با خرید یک ردیاب آهنربایی قوی می توانید جلوی این موضوع را بگیرید.

انواع ردیاب آهنربایی چیست و چه تفاوتی بین آن ها می باشد؟

فرق بین دستگاه های ردیاب آهنربایی در زمان شارژ کردن باتری دستگاه می باشد. شاید شما دستگاهی بخرید که 15 روز شارژ داشته باشد و دستگاه دیگر توانایی ذخیره شارژ باتری 3 ماهه را داشته باشد. به طور مثال دستگاه ردیاب آهنربایی که 15 روز شارژ را در خود نگه می دارد بعد از این مدت نیاز به شارژ دارد و هر چقدر میزان این نگهداری شارژ باتری باشد ظرفیت باتری داخلی این ردیاب بالاتر و اندازه آن بزرگتر می باشد.

کاربری ردیاب آهنربایی

جی پی اس آهنربایی ماشین می تواند در همه وسائل نقلیه مانند قایق، موتورسیکلت ها، دوچرخه ها، اتوبوس ها، وسائل نقلیه سبک و سنگین مورد استفاده باشد و حتی می تواند مراقب خوبی برای وسائل شخصی شما باشد. این ردیاب ها مانند سایر ردیاب ها ردیابی را با کمک سایت، تلفن همراه و پیامک دارد. ردیاب آهنربایی می تواند بر روی گوشی های اندروید و آیفون نصب شود. ردیاب ها دارای سنسور ضربه و صدا می باشند که اگر فعال باشند می توانند با شماره های ذخیره شده تماس بگیرد. این مزیت می تواند در مواقعی کارایی داشته باشد که شما خودروی خود را در فاصله ای دور گذاشته اید و در صورت هرگونه آسیب یا ضربه به شما اطلاع داده می شود.

ردیاب آهنربایی شخصی ارزان

شما می توانید از ردیاب آهنربایی به عنوان یک ردیاب شخصی برای پیدا کردن وسائل شخصی خود استفاده نمایید. برای افرادی که فراموش می کنند که وسائل گران قیمت خودرو را کجا گذاشته اند یا محموله و باری دارند که نیاز است آن را از مبدا تا مقصد پیگیری نمایند دستگاه ردیاب آهنربایی می تواند ابزاری باشد که آن را داخل کیف دستی، چمدان، کوله پشتی، کیف لپ تاپ و ... بگذارید و آن ها را ردیابی کنید. 

ردیاب آهنربایی طرح پلیسی

ردیاب آهنربایی طرح پلیسی یا نظامی یکی از قدرتمند‌ترین ردیاب‌های موجود در بازار هستند. آهنربای این ردیاب ها بسیار قدرتمند بوده و به سادگی توسط فشار یک دست از بدنه جدا نمی شوند. این ردیاب ها برای اشخاصی که خودروی گران قیمت دارند و یا امنیت خودرو برایشان بسیار مهم است، کاربرد دارد و همچنین در حمل و نقل های شرکت های ترابری، نظارت بر جابجایی بار و محموله خودروها و مقاصد پلیسی و نظامی به کار گرفته می شوند.
این ردیاب از پرامکانات ترین و قوی ترین ردیاب ها هستند و برای داشتن آن نیاز به مجوز ندارید و به راحتی می توانید برای تامین امنیت خودروی خود از آن بهره ببرید.
ردیاب های نظامی معمولا دارای 6 یا 8 آهنربای قوی هستند که سارقان در صورت پیدا کردن این ردیاب ها به راحتی نمی توانند آن را از بدنه یا داخل ماشین جدا کنند. حتی در صورتی که به طریقی این ردیاب توسط سارقین از بدنه جدا شود، برای صاحب خودرو هشدار ارسال می شود. رنگ مات و کدر این ردیاب ها و همچنین کوچک بودن سایز آن امکان پیدا شدن آن توسط سارقین را بسیار پایین می آورد و چون این ردیاب ها معمولا بر زیر بدنه خودرو نصب می شوند، فرد باید برای پیدا کردن آن به زیر خودرو برود که سارقین حرفه ای هم این کار را انجام نمی دهند.
بهتر است این ردیاب را کنار باک بنزین که خطر آتش سوزی دارد و در بخش های صاف یا سطوح تورفته و برآمده نصب نکنید.
جی پی اس آهنربایی دمای بالا و فشار زیاد را تحمل می کنند و هرگونه ضربه یا حرکت را به مالک خودرو گزارش می دهند. ردیاب های نظامی هیچگونه نور و صدایی ندارند و ضد آب هستند. در روزهای برفی و بارانی از بابت خیس شدن و از کار افتادن آن نگرانی نداشته باشید.

قدرت آهنربای ردیاب های پیشرفته

در جی پی اس آهنربایی معمولاً از باتری هایی استفاده می شود که با فشار دست یک انسان به راحتی از بدنه جدا نمی شود. این خصوصیت باعث می شود در هنگام رانندگی و تکان های خودرو و همچنین افتادن در دست اندازها خیال شما از بابت جدا نشدن ردیاب از بدنه راحت باشد. همچنین سارقین نیز در صورتی که موفق به پیدا کردن این ردیاب ها شوند، نمی توانند به راحتی آن را از بدنه جدا کنند.
آهنربای این ردیاب ها از 2 الی 8 عدد متغیر است و نسبت به ساده و پیشرفته بودن نوع ردیاب از تعداد مشخصی از آهنربا استفاده می کنند. به عنوان مثال در ردیاب های نظامی معمولا از 8 آهنربای قوی استفاده می شود که جداسازی آن را از بدنه بسیار دشوار می کند.

باتری ردیاب های پیشرفته

یکی از مهمترین فاکتورها که در هنگام خرید ردیاب آهنربایی باید در نظر گرفته شود، میزان نگه داشتن شارژ دستگاه است. زیرا همانطور که گفته شد این ردیاب ها با باتری داخلی خود کار می کنند و با سیم کشی به برق خودرو وصل نمی شوند. مسلما هرچه برای خرید ردیاب آهنربایی هزینه بیشتری پرداخت کنید، می توانید ردیابی با باتری قدرتمندتری خریداری کنید. البته این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که هرچه قدرت باتری بیشتر باشد ابعاد بزرگتری نیز دارد. بنابراین اگر سایز دستگاه ردیاب برای شما اهمیت دارد باید در هنگام خرید این نکته را در نظر بگیرید.
میزان شارژی که باتری های ردیاب های آهنربایی نگه می دارند از چند هفته تا چند سال متغیر است. ردیاب های کوچک و ساده می توانند تا 10 روز بدون شارژ کردن کار کنند. پس از آن باید برای مدتی دستگاه را به شارژ زده و مجددا بر روی بدنه خودرو یا شی مورد نظرتان قرار دهید. ولی ردیاب های پیشرفته تا 3 سال نیز بدون نیاز به شارژ کردن، خودرو یا شی مورد نظرتان را ردیابی می کنند. حتی در صورتی که برخی تنظیمات موجود در برنامه را تغییر دهید و استفاده از باتری را بهینه سازی کنید، می توانید تا 5 سال بدون شارژ مجدد از این ردیاب بهره ببرید. برای بهینه سازی مصرف باتری به عنوان مثال می توانید تعداد ارسال اطلاعات خودرو را در طول روز کاهش داده و با این کار عمر باتری را افزایش دهید. باتری ردیاب های آهنربایی بسیار راحت و توسط یک آداپتور و سیم شارژر، شارژ می شوند.

ردیاب آهنربایی به عنوان ردیاب پشتیبان

متاسفانه برخی سارقین پس از اینکه موفق به دزدین خودرو شدند، اقدام به برداشتن باتری خودرو می کنند. در این صورت ردیاب های سیمی که با باتری ماشین کار می کنند، بعد از مدتی غیرفعال می شوند و دیگر امکان ردیابی و دیدن موقعیت مکانی خودرو وجود ندارد. بهترین کار برای ایمن کردن صد در صدی خودرو و وسایل نقلیه با ارزش، استفاده از یک ردیاب آهنربایی به عنوان ردیاب پشتیبان است. اگر خودرو دارای دزدگیر باشد و سارقین آن را غیرفعال کنند، باز متوجه وجود جی پی اس آهنربایی در خودرو نمی شوند و عملیات سرقت آن ها بی نتیجه خواهد ماند.  

نکاتی برای قرار دادن سیم کارت درون ردیاب آهنربایی

برای هر ردیاب، یک سیم کارت نیاز است. کسانی که هم از ردیاب های سیم کشی شده و هم از ردیاب های آهنربایی استفاده می کنند، باید برای هرکدام سیم کارتی مجزا تهیه کنند. اگر از سیم کارت های شارژی استفاده می کنید حواستان به شارژ پولی سیم کارت باشد، زیرا با اتمام شارژ آن برای شما پیامک و هشدار ارسال نمی شود. سعی کنید از سیم کارت های دایمی برای این کار استفاده کرده و ماهانه هزینه قبض آن را پرداخت کنید. در زمان نصب ردیاب مطمئن شوید که سیم کارت کاملا درون ردیاب قرار گرفته و محکم شده است، زیرا ممکن است با تکان خوردن خودرو و افتادن در دست انداز سیم کارت از درون ردیاب جدا شود.

نصب ردیاب آهنربایی بر روی خودروی دیگران

درست است که نصب جی پی اس آهنربایی در صورت نبودن مالک خودرو امکان پذیر است و به راحتی بر روی قسمت های فلزی بدنه خودرو می چسبد، اما باید در نظر داشته باشید که این کار بدون اجازه مالک جرم است و در صورتی که مالک از وجود ردیاب مطلع شود می تواند از شما شکایت کند. نصب ردیاب آهنربایی یا مگنتی فقط برای مالکین بر روی وسیله نقلیه خود و یا افرادی که شرکت های ترابری و حمل بار دارند مجاز است. همچنین ماموران پلیس با حکم قضایی مجوز نصب این ردیاب ها را بر روی وسایل مجرمین دارند.
می توانید به صفحه مربوط به این ردیاب مراجعه نمایید:

نتیجه گیری:
کاهش دادن نگرانی افراد از سرقت خودرو و همچنین ردیابی خودروها در انواع وسائل نقلیه از وظایف ردیاب ها می باشد. در صورتی که شما هم به یکی از آن ها نیاز دارید کافیست جهت خرید ردیاب آهنربایی می توانید در قسمت محصولات به صورت آنلاین ردیاب آهنربایی مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و یا با شماره تلفن های شرکت پیام جی پی اس تماس حاصل فرمایید تا ردیاب آهنربایی شما همراه با نصاب به محل مورد نظر شما ارسال گردد.
می توانید مقاله زیر را هم مطالعه نمایید:


مکان های زیادی در یک وسیله نقلیه وجود دارد و شما می توانید ردیاب مغناطیسی خود را آنجا قرار دهید، بنابراین هیچ جایی مشخصی نیست که یک ردیاب باید حتما آنجا قرار بگیرد. این باعث می شود دزدان و یا هر کس دیگری نداند که آیا یک ردیاب روی وسیله نقلیه وجود دارد یا خیر. حتی می توان آنها را داخل خودرو و یا در حفره سپر قرار داد. همانطور که وسایل نقلیه متفاوت هستند، طبیعتا سازگار ترین موقعیت برای نصب ردیاب در هر وسایل نقلیه ای متفاوت است.بهترین مکان برای قرار دادن گیرنده جی پی اس مغناطیسی، در زیر وسیله نقلیه روی فلز مسطح است. ردیاب های مغناطیسی، به شما اجازه انتخاب گسترده ای از موقعیت ها را می دهد تا جایی که می توانید آن را داخل وسیله نقلیه خود قرار دهید. فقط اطمینان حاصل کنید که آن را نزدیک مخزن سوخت یا اگزوز وصل نکنید. زیرا این مناطق گرم می شوند و ممکن است 100٪ فلز نباشد. با این حال، قبل از اینکه به طور کامل نصب شود، می بایست قدرت سیگنال GPS را در آن موقعیت مورد آزمایش قرار دهید زیرا وجود فلز در محیط اطراف ممکن است بر روی دریافت قدرت سیگنال GPS تاثیر بگذارد.

پس از نصب ردیاب مغناطیسی خود را در جای مناسب، تا زمانی که نیازی به چک کردن آن ندارید، آن را در همان موقعیت قرار دهید. هنگام خرید ردیاب GPS مغناطیسی شما نیاز دارید، اندازه فضای مورد نیاز برای استقرار دستگاه ردیاب را در نظر بگیرید. ما دارای ردیاب های مغناطیسی در اندازه های مختلف هستیم که با انواع وسایل نقلیه شما مناسب خواهد بود.پیام جی چی اس، طیف گسترده ای از ردیاب های مغناطیسی، با اشکال، اندازه و قدرت باتری مختلف ارائه می دهد که هر یک ویژگی های مفید خاص خود را دارد.


برخی از مزایای GPS trackers مغناطیسی یا ردیاب مگنتی:

• بدون نیاز به نصب

• به راحتی می توانید از خودرو به  هر وسیله نقلیه دیگری جابجا شود

• برای اتصال آنها به داخل خودرو، نیاز به وسیله خاصی نیست

• طول عمر باتری بالا

• کاملا پنهان بدون صدا بدون چراغ بدون اطلاعات قابل شناسایی 

شما می توانید از طریق تلفن همراه، رایانه یا تبلت خود، با استفاده از حساب کاربری منحصر به فرد خود، به پنل نقشه خود دسترسی داشته باشید. در آنجا شما میتوانید دقیقا همان جایی که دستگاه شما است را ببینید و از طریق تاریخچه ببینید که دستگاه شما کجا بوده است. به عنوان یک جایگزین، شما می توانید هشدار ایمیل به جای SMS تنظیم کنید. پیام ایمیل رایگان است و اعتبار اس ام اس را کسر نمی کند. این روش برای افرادی که هشدارهای ایمیل را به تلفن خود دریافت می کنند ایده آل است، همانطور که متن را دریافت می کنند.

آموزش روش نصب ردیاب مگنتی در خودرو

نصب ردیاب مغناطیسی یا آهنربایی دارای پیچیدگی خاصی نیست و شما می توانید در هر محیطی که قرار است آن را نصب کنید و فلزی هم باشد آن را قرار داده و ردیابی را شروع کنید. در صورتی که می خواهید دستگاه آنتن دهی قوی تر و ارسال اطلاعات سریعتری را داشته باشد باید آن را در مکانی از خودرو خود قرار دهید که رو به آسمان باشد که در این صورت ردیاب می تواند آنتن دهی بالاتری را داشته باشد. به این ترتیب شما به راحتی و بدون نیاز به متخصص می توانید دستگاه ردیاب را در هر مکان فلزی قرار دهید.

تنظیمات ردیاب مغناطیسی به چه صورتی می باشد؟

بیشتر ردیاب ها با پیامک می توانند تنظیم شوند و شما بعد از خرید یک ردیاب آهنربایی می توانید یک سیم کارت را داخل دستگاه بگذارید و مقادیر مهم را برای ردیاب ارسال کنید. مثلاً این که روش ارسال داده از مهم ترین پارامترها حساب می شود که مشخص می کند شما کی و کجا دیتای خود را استخراج نمایید. روش تنظیم ردیاب با کمک پیامک در هر ردیابی مختلف بوده و شیوه خاص خود را دارد. برای نصب اپلیکیشن و استفاده از سامانه ردیابی تیم پشتیبان پیام جی پی اس از ابتدا تا انتها شما را راهنمایی خواهند کرد.

بهترین مکان ها جهت نصب ردیاب جی پی اس مگنتی کجاست؟

ما اینجاییم تا در مورد پرسش شما در مورد بهترین مکان نصب ردیاب جی پی اس مگنتی کجاست را پاسخ دهیم. ردیاب در کل باید در مکانی نصب شود تا خطری آن را تهدید نکرده و در معرض دید هم نباشد. بهترین مکان جهت نصب یک ردیاب آهنربایی موارد زیر می باشد که می توانید بنا به سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب نمایید و ردیاب را در آن مکان نصب نمایید.

 • نصب ردیاب مغناطیسی در داشبورد

کارشناسان ردیاب این نظر را دارند که نصب ردیاب مگنتی در زیر داشبورد می تواند مفید باشد زیرا شما می توانید ردیاب خود را در آن مکان پنهان کنید که احتمال دستکاری آن کم باشد. همچنین زمانی که شما ردیاب آهنربایی خود را در زیر داشبورد قرار می دهید به راحتی می توانید سیگنال ها را به خوبی از ماهواره دریافت نمایید و ردیاب بدون مشکل سیگنال را به ردیاب برساند.

 • نصب ردیاب مغناطیسی در زیر صندلی

شما جهت مخفی کردن ردیاب مگنتی خود می توانید آن را در زیر صندلی ماشینتان قرار دهید. برای این کار شما باید صندلی خودروی خود را بیرون آورده و بعد از مخفی کردن ردیاب در زیر آن دوباره صندلی را در جای خود نصب کنید. اگر نیاز باشد برای احتیاط بیشتر می توانید روکش صندلی را برداشته و آن را در زیر صندلی و روکش قرار دهید تا اصلا دید نداشته باشد.

 • نصب ردیاب مغناطیسی در زیر خودرو

از انتخاب بهترین مکان جهت نصب ردیاب مگنتی که بسیار هم معمول می باشد نصب آن در زیر خودرو است. بخش های فلزی زیر خودرو زیاد هستند باشند و شما برای انتخاب بهترین جای نصب ردیاب می توانید آن را با آهنربایی که دارد به سطح فلزی بچسبانید. برای چسباندن ردیاب مغناطیسی به زیر خودرو باید از ردیاب ضدآب استفاده نمایید که در صورت عبور خودرو از جاهای پرآب به دستگاه آسیبی وارد نشود.

 • نصب ردیاب مغناطیسی در سپر جلو یا عقب خودرو

شاید این مورد دور از تصور افراد باشد ولی می توان ردیاب خودرو را در سپر جلو یا سپرعقب قرار داد. در زیر سپر انواع سیم یا چراغ قرار دارد و می تواند یکی از مواردی باشد که شما می توانید ردیاب  مغناطیسی خود را با کمک یک متخصص در آن جا قرار دهید و بدون اینکه جلب توجه ای نمایید از آن استفاده نمایید.

 • نصب ردیاب مغناطیسی در زیر کفی خودرو

شاید به این موضوع فکر نکرده باشید که می توانید ردیاب مغناطیسی را در زیر کفی خودرو هم پنهان کنید. ردیاب مغناطیسی خود را به راحتی می توانید در هر جایی از خودرو که دور از دید سایرین می باشد قرار دهید. این موارد اصلی ترین مکان هایی بود که ما آن را معرفی کردیم ولی شما می توانید هر جایی را که خودتان مدنظرتان می باشد را امتحان کنید.

نتیجه گیری:

نصب راحت ردیاب مگنتی باعث شده تا افراد علاوه بر استفاده های شخصی از آن در ناوگان حمل و نقل استفاده کنند. افرادی که در زمینه اجاره یا فروش خودرو فعالیت می کنند می تواند جهت امنیت خودرو خود به راحتی ردیاب آهنربایی را با نصب آسان از یک خودرو به خودروی دیگر انتقال دهند.

همچنین افرادی که در زمینه ترانزیت کالا فعالیت می کنند با نصب راحت این مدل ردیاب می توانند ردیاب را به راحتی در مکان فلزی کانتینر نصب کرده و بعد از اتمام کار آن را جدا کرده و به جای دیگر بچسبانند.

ردیاب مغناطیسی دستگاهی می باشد که به شما کمک خواهد کرد که جهت حفظ اموال خود بتوانید دیواری محکم در برابر سرقت یا هر نوع اتفاق حساب نشده ایجاد کنید.

مزیت این دستگاه این است که نیاز به سیم کشی ندارد و باید با باتری کار خود را انجام نماید. اندازه آن کوچک بوده و به راحتی می توان آن را مخفی و نصب کرد. خرید یک ردیاب آهنربایی راه اصلی برای حفاظت از اموال و دارایی های شما می باشد.

می توانید مقاله زیر را هم مطالعه نمایید:

استفاده از ردیاب آهنربایی برای ردیابی خودروها

شرکت پیام جی پی اس بزرگترین فروشنده ردیاب شخصی و ردیاب خودرو در ایران با تکیه به تجربه و تخصص کارشناسان فنی خود مفتخر است اعلام نماید، آماده ارائه راهنمایی و مشاوره رایگان، خدمت شما عزیزان جهت انتخاب و خرید بهترین ردیاب خودرو و جی پی اس می باشد. درصورت تمایل، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج درسایت تماس حاصل نمایید.