ردیاب محافظ کودکان

🔸گم شدن کودکان در مرکز خرید یا مکان های شلوغ ، بسیار خطرناک است. والدین در این مکان ها باید مراقبت از فرزندان خود را دو برابر نماییند. اما اگر کودک در این اماکن مفقود شد، بهترین و سریعترین راه حل جی پی اس می باشد؛ زمان در پیدا شدن سریع کودک امری بسیار ضروری و حیاتی است.با نصب ردیاب دائمی، از محل گم شدن کودک خود مطلع می شوید، یا در همه حال از وضعیت کودکان آگاهی دارید.

🔸این ردیاب بسیار کوچک است و به راحتی حمل میباشد. و اگر فرزند شما گم شد و یا دزدیده شد، با این دستگاه در کمترین زمان محل حضور آنان ردیابی خواهد شد و این امری بسیار حیاتی برای هر چه سریعتر پیدا شدن کودک است. این نوع ردیاب وزن خیلی سبک دارد، می تواند در کوله پشتی قرار بگیرد، و به این ترتیب والدین آرامش خاطر دارند.این ردیاب برای افراد سالمند نیز کاربرد دارد.

🔸والدین با استفاده از قابلیت های دستگاه ردیاب که در سیستم این دستگاه قرار دارد، میتوانند به سرعت و در زمان کوتاهی، فرزند گم شده خود را پیدا کنند. این قابلیت  جی پی اس، بدین گونه است که در صورت مفقودی کودک، یک پیام به صورت هشدار به موبایل یا کامپیوتر والدین ارسال خواهد شد.

🔸این دستگاه در کیف یا کوله پشتی کودک قرار میگیرد؛  نحوه کاربرد آن توسط پدر و مادر به کودک آموزش داده می شود، تا در صورت بروز حادثه ، دکمه هشدار را فشار داده و با ارسال پیام به گوشی یا کامپیوتر والدین خود، آن ها را از محل دقیق خود مطلع نماید. استفاده از این دستگاه هزینه ماهیانه ندارد و میتوانید با به کار بردن این سیستم از وضعیت کودک خود، اطلاع داشته باشید.

مزایای جی پی اس کودک

🔵جی پی اس در مکان های شلوغ

با ردیاب کودک می توانید کودک را در محیط های شلوغ مانند شهربازی و پارک با خیال راحت تنها بگذارید و از روی اپلیکیشن حرکت و مسیر او را کنترل نمایید.

🔵ردیاب کودک مخصوص کودکان با شرایط خاص

افرادی که کودکانی با شرایط خاص و نگهداری خاص مانند کودکان اوتیسم دارند می توانند در پارک یا مهد محدوده ای برای حرکت آن ها تعیین می کنند که در صورت خطر به آن ها هشدار دهند.

🔵استفاده از ردیاب در کودکان بیش فعال

از مشکلاتی که والدین با آن درگیرهستند داشتن کودکان بیش فعال می باشد که با ردیاب می توانند این مشکل را کنترل کرده و مراقبت بیش تری را از کودک نمایند.

🔵ردیاب کودک مخصوص والدین شاغل

افرادی که شاغل بوده و کودکان کوچک دارند در زمان هایی که منزل نیستند می توانند حرکت کودک خود را از راه دور کنترل نمایند.

با ردیاب کودک می توانید مسیر رسیدن فرزند از مدرسه تا منزل و بالعکس را کنترل کرده و مشاهده نمایید و بدون ناراحتی و استرس منتظر او بمانید.

🔵ردیاب در مواقع خطرناک

ردیاب یک وسیله ای ایمن در زمان اتفاق افتادن موارد خطرناک می باشد و در صورت هرگونه اتفاق نیز می توانید به پلیس مراجعه کرده و مسیر گم شدن کودک خود را مشخص نمایید.

شرکت پیام جی پی اس بزرگترین فروشنده ردیاب شخصی و ردیاب خودرو در ایران با تکیه به تجربه و تخصص کارشناسان فنی خود مفتخر است اعلام نماید، آماده ارائه راهنمایی و مشاوره رایگان ،خدمت شما عزیزان جهت انتخاب و خرید بهترین ردیاب خودرو و جی پی اس می باشد. درصورت تمایل، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09124331770 و 02188563259 تماس حاصل نمایید.

Keywords ردیاب